Ga naar de inhoud

Bet And You Voorspelling: Portugal vs Croatia WK 2026

WK 2026 · Round of 32

Wed nu
WK 2026 World Cup · Round of 32
Portugal
vs
Croatia
ToernooiWorld Cup
RondeRound of 32
Aftrapvr 3 jul · 01:00 NL-tijd
Aftrap UTC2 July · 23:00 UTC
StadionBMO Field

Bet And You voorspelling Portugal Croatia opent het hoofdstuk

De achtste finale van het Portugal Croatia WK 2026 op 2 juli om 23:00 belooft een beslissende scène. Portugal opent als favoriet met een impliciete winkans van 45%, Kroatië krijgt 10%, de remise eveneens 45%. Roberto Martínez kiest een 4-2-3-1 met Ronaldo als spits; Zlatko Dalić spiegelt de opstelling, met Modrić als spelverdeler achter Budimir.

Het prognoseteam van Bet And You ziet drie rode draden. Portugal won 4 van de laatste 6 onderlinge duels, Kroatië pakte 1 zege, 2 remises. Gemiddeld vielen er 2,71 goals per H2H. De Bet And You koersen Portugal Croatia vertalen dat naar een home-notering rond 1.65–1.69.

Kerncijfers in één oogopslag

SignaalWaarde
Winstkans Portugal45%
Winstkans Kroatië10%
Kans op remise45%
Advies prognoseteamDubbele kans: Portugal of gelijk
Gem. goals in laatste 6 H2H2,71
Both Teams Score "Ja"1.67 – 1.74

Koersvergelijking: waar Portugal Croatia wedden loont

De markt is strak. Voor Portugal Croatia wedden op de 1 schommelt de quote tussen 1.65 en 1.69, de X blijft rond 3.60–3.94, de 2 varieert het sterkst: 4.90 tot 5.55. Op de dubbele kans 1X zit de scherpste value, aansluitend bij het advies van het prognoseteam.

MarktLaagsteHoogste
Portugal wint1.651.69
Gelijkspel3.603.94
Kroatië wint4.905.55
Portugal Croatia over 2.51.671.74
Under 2.52.052.16
BTTS Ja1.671.74

Tactische scène: middenveld beslist

Vitinha en João Neves domineren het balbezit, Bruno Fernandes verzorgt de laatste pass. Kroatië antwoordt met Modrić–Kovačić, een duo dat het tempo breekt. De vraag "wie wint Portugal Croatia" hangt aan de zone tussen de linies: als Portugal Rafael Leão isoleert tegen Stanišić, kantelt de wedstrijd. Verliest Vitinha zijn duel met Sučić, dan glijdt de score richting 1-1 (koers 6.50–7.50).

Historische context en eindscene

In 8 recente ontmoetingen viel 5 keer over 2.5 goals. De optie Portugal Croatia over 2.5 à 1.73 sluit aan bij die trend. De Portugal tegen Croatia prognose van ons team: 2-1 als hoofdscenario (quote 6.50–9.00), 1-1 als vangnet. Nieuwe spelers activeren de beste Bet And You bonus WK 2026 en kunnen hun eerste inzet op de dubbele kans plaatsen. Zo sluit dit hoofdstuk van het toernooi met een concreet, cijfermatig plan.

TOP PICK

Portugal wint + Over 2,5 doelpunten

Onze prognose: Portugal wint dominant, met meerdere goals. Combineer Match Winner Portugal (1.70) met Over 2,5 (1.73) voor gecombineerde koers 2.93.

Voorbeeld: inzet van €20 bij koers 2.93 = uitbetaling rond €58,60.

Bet And You Vorm: Portugal vs Croatia (Laatste 5)

Portugal
WWDDL
Vorm56%
Aanval40%
Defensie93%
Doelpunten voor: 6Tegen: 1
Croatia
WWWDL
Vorm67%
Aanval33%
Defensie67%
Doelpunten voor: 5Tegen: 5

Bet And You Prognose: Kansen Per Uitkomst

Portugal 45%
Gelijkspel 45%
Croatia 10%
Portugal3.5
–
Croatia2.5
Predicted score
Portugal is de marktfavoriet met 45% kans. De resterende uitkomsten verdelen zich over gelijkspel (45%) en de outsider.

Bet And You Markten: Portugal vs Croatia

Match Winner Portugal
Doelpunten Over 2,5
Doelpunten Over 1,5
Doelpunten Over 3,5
BTTS Ja
BTTS Nee
Combi Portugal + Over 2,5
Match Winner Gelijkspel

Bet And You Cijfers: Portugal vs Croatia

1.70Marktkoers Portugal
1.73Over 2,5 koers
40%Aanvalsrating Portugal
1Tegendoelpunten Portugal (laatste 5)
33%Aanvalsrating Croatia
5Tegendoelpunten Croatia (laatste 5)
12Bookmakers vergeleken