Ga naar de inhoud

Bet And You Voorspelling: Netherlands vs Morocco WK 2026

WK 2026 · Round of 32

Wed nu
WK 2026 World Cup · Round of 32
Netherlands
vs
Morocco
ToernooiWorld Cup
RondeRound of 32
Aftrapdi 30 jun · 03:00 NL-tijd
Aftrap UTC30 June · 01:00 UTC
StadionEstadio BBVA

Nederland - Marokko: het decisieve hoofdstuk op het WK 2026

De achtste finale Netherlands Morocco WK 2026 opent op 30 juni om 01:00 als een beslissende scène in een toernooi dat voor beide ploegen groter voelt dan de vorige edities. Oranje reist af met een 3-4-2-1 van Ronald Koeman, Marokko antwoordt in een 4-2-3-1 onder Mohamed Ouahbi. De Bet And You voorspelling Netherlands Morocco leunt op harde cijfers: het prognoseteam van Bet And You geeft Oranje 45% winkans, de gelijke stand eveneens 45% en Marokko slechts 10%.

Die verdeling verklaart waarom de Bet And You koersen Netherlands Morocco Oranje als favoriet plaatsen rond 2.30 tot 2.41, met de remise tussen 3.00 en 3.24 en een uitzege richting 3.10 tot 3.40. Het advies uit ons prognoseteam is helder: dubbele kans Nederland of gelijkspel. Wie wil Netherlands Morocco wedden, krijgt zo de veiligste route naar de kwartfinale in één ticket.

Analyse van de koersen: waar zit de waarde?

Het vorige hoofdstuk van deze twee ploegen eindigde in 1-1, en de markt weerspiegelt die krappe marge. Het antwoord op wie wint Netherlands Morocco hangt aan drie observaties uit de Netherlands tegen Morocco prognose:

  1. Verdedigend zwaartepunt. Under 2.5 staat op 1.65 tot 1.72, Over 2.5 op 2.08 tot 2.20. De markt schat de kans op minder dan drie treffers rond 60%.
  2. Beide teams scoren. Yes zweeft tussen 1.73 en 1.91, No tussen 1.85 en 2.05. Een verdeeld beeld, met lichte voorkeur voor doelpunten aan beide kanten.
  3. Aziatische handicap. Oranje -0.5 noteert 2.23 tot 2.35, wat aansluit bij het 45% winscenario van ons prognoseteam.

Voor wie op Netherlands Morocco over 2.5 speelt, betekent 2.20 een impliciete kans van 45%, terwijl de goals-parameters van de voorspelling (-3.5 thuis, -2.5 uit) juist naar een lager scorescenario wijzen. De vaakst genoteerde eindstanden bevestigen dat: 1-1 tegen 5.25 tot 6.00, 1-0 rond 6.00 tot 7.50 en 2-1 tussen 7.50 en 10.00.

TOP PICK

Netherlands wint + Over 2,5 doelpunten

Onze prognose: Netherlands wint dominant, met meerdere goals. Combineer Match Winner Netherlands (2.35) met Over 2,5 (2.19) voor gecombineerde koers 5.16.

Voorbeeld: inzet van €20 bij koers 5.16 = uitbetaling rond €103,20.

Context, opstellingen en de beste bonusroute

Van Dijk, Ake en Van Hecke vormen de driemansdefensie, met De Jong en Gravenberch als draaipunt en Gakpo, Summerville en Brobbey als voorste trio. Marokko antwoordt met Bono achterin, Hakimi en Mazraoui op de flanken en een creatief blok rond Diaz, Ounahi en El Khannouss, met Saibari in de spits. Geen blessures gemeld: beide bondscoaches beschikken over hun eerste elftal.

Historisch is de balans dun maar veelzeggend: 1-1 in de eerste WK-ontmoeting en een 1-2 zege van Oranje in Marokko in 2017. Twee duels, drie doelpunten voor Oranje, twee voor de Leeuwen van de Atlas. Onze cijfers wijzen op een 1-0 of 2-1 als meest waarschijnlijke uitkomst, met dubbele kans 1X als vangnet tegen circa 1.30.

Wie het scenario van ons prognoseteam wil naspelen, combineert de hoofdmarkt met Under 2.5 en pakt daarbovenop de beste Bet And You bonus WK 2026 voor extra rendement op de eerste inzet. Zo wordt deze achtste finale niet alleen een sportieve, maar ook een strategische winst.

Bet And You Vorm: Netherlands vs Morocco (Laatste 5)

Netherlands
WWWWL
Vorm78%
Aanval63%
Defensie75%
Doelpunten voor: 10Tegen: 4
Morocco
WWWWL
Vorm78%
Aanval38%
Defensie81%
Doelpunten voor: 6Tegen: 3

Bet And You Prognose: Kansen Per Uitkomst

Netherlands 45%
Gelijkspel 45%
Morocco 10%
Netherlands3.5
–
Morocco2.5
Predicted score
Netherlands is de marktfavoriet met 45% kans. De resterende uitkomsten verdelen zich over gelijkspel (45%) en de outsider.

Bet And You Markten: Netherlands vs Morocco

Match Winner Netherlands
Doelpunten Over 2,5
Doelpunten Over 1,5
Doelpunten Over 3,5
BTTS Ja
BTTS Nee
Combi Netherlands + Over 2,5
Match Winner Gelijkspel

Bet And You Cijfers: Netherlands vs Morocco

2.35Marktkoers Netherlands
2.19Over 2,5 koers
63%Aanvalsrating Netherlands
4Tegendoelpunten Netherlands (laatste 5)
38%Aanvalsrating Morocco
3Tegendoelpunten Morocco (laatste 5)
12Bookmakers vergeleken